دوره های داخلی

Loading List Items...

دوره های بین المللی

Loading List Items...

سازمان مديريت صنعتي طي سالهاي فعاليت خود در زمينه آموزش هاي تخصصي مديريت، سوابق درخشاني در خصوص آموزش های عالی و تحصیلات تکمیلی و پرورش و توسعه مدیران ارشد سازمان های بزرگ و به نام کشور دارد و افتخار می نماید که همواره این سازمان در رشد و توسعه علمی   برترین مدیران کشور سهیم بوده و هست.
آموزش هاي عالی و تحصیلات تکمیلی، به منظور توسعه توان علمي و عملي مديران سازمانها طرح ریزی گردیده است . اين بخش طي سالها فعاليت خود توانسته است با بهره گيري از شبكه اي از برترین اساتید دانشگاه های ایران و خارج از کشور و مشاوران متخصص و مجرب كشور، دوره هاي متنوع آموزشي را براي سطوح مختلف مديران ارشد، مديران مياني و سرپرستان و كارشناسان با گرايش هاي مختلف طراحي و اجرا  کند و در اين راه پاسخگوي بخش عمده اي از نيازهاي آموزشي و حرفه اي مدیران و جویندگان آخرین دستاوردهای علمی و عملی در حوزه مدیریت سازمان ها باشد. علاوه بر آن توانسته است همواره با معرفي موضوعات و مباحث جديد و متنوع مديريتي،  گام هاي موثري در بهبود و توسعه مديريت و رهبري سازمانهای ایرانی بردارد.
اين مجموعه دوره ها بیش از مباحث نظری به موارد کاربردی می پردازند و تحقیق در خصوص موضوعات واقعی کسب و کار از طریق بکار گیری تئوری ها و مدل های مناسب در دستور کار این آن ها قرار دارد ، موضوعاتی که به تقویت بنیه صنعت و رابطه آن با نظام آموزشی و پژوهشی می انجامد و به همین دلیل برای مدیران ارشد، مدیران ‌اجرایی و مشاوران و پژوهشگران حوزه کسب و کار مناسب است.

ویژگی های متمایز                                                                                                                             

●    اولين برگزاركننده دوره هاي DBA، MBA و Post- DBA در كشور
●    پيشتاز در ارائه مفاهيم نوين مديريتي
●    استفاده از دانش و تجربه اساتيد مجرب در رشته مديريت و سازمان مديريت صنعتي در طراحي و اجراي دوره هاي آموزشي مبتني بر نيازهاي واقعي سازمانها.
●    تاكيد مبرم بر كيفيت محتواي دوره ها
●    طراحي دوره با رویکرد كاربردي و مهارت محور و تاکید بر توانمندسازي، ايجاد شايستگي و تمايز
●    استفاده از شيوه و ابزارهاي متنوع تدريس (بحث گروهي، پروژه، حل مسئله، مطالعه موردي و ...)
●    وجود فضايي سازنده جهت تبادل انديشه ها و تجارب شركت كنندگان در دوره هاي آموزشي.
●    قابليت شبكه سازي دانش پذيران با مديران كشور
●    ارتباط سازمان با صنايع كشور
●    امكان عضويت و استفاده از كتابخانه جامع مديريتي در سازمان مديريت صنعتي.
●    فارغ التحصيلان سرشناس و موفق
●    طولاني ترين سابقه همكاري با موسسات و دانشگاه هاي مديريتي جهان
●    مدارك مورد تاييد WES


اخبار و اطلاعیه ها

پیش بینی ۹۹ فرصت و تهدید پساکرونا بخش صنعت
معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایدرو در نشست مشترک هیئت های اندیشه ورز بخش معدن کشور و بخش صنعت ایدرو از بررسی و تحلیل ۹۹ فرصت و تهدید پساکرونا حوزه تولید خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی به نقل از ایدرونیوز، به کار گیری تحلیل های هیئت اندیشه ورز ایدرو و سازمان مدیریت صنعتی در ق...
31 اردیبهشت
رئیس هیئت عامل ایدرو مطرح کرد :توسعه مدیریت و توسعه متوازن رویکردهای نوین ایدرو
معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت : توسعه صنعتی متوازن در کشور بر اساس آمایش و امکان سنجی های همه بعدی به ویژه در مناطق کمتر برخوردار از رویکردهای نوین و اساسی این سازمان خواهد بود. امیر بیات نگاه نو و روزآمد به وظایف سازمان های پیشرو و توسعه ای در عصر انقلاب ص...
31 اردیبهشت